Inwentaryzacja Kraków

Masz własny projekt ?

Jeżeli masz już projekt i potrzebujesz zmian. Zapraszamy do kontaktu

Inwentaryzacja Kraków

W pracowni White Inspirations rozumiemy, że kluczem do udanego projektu wnętrz jest dokładna znajomość przestrzeni, z którą pracujemy. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi inwentaryzacji, które są fundamentem naszych projektów.

Dlaczego White Inspirations ?

Zaufaj nam, aby zapewnić kompleksową inwentaryzację Twojej przestrzeni. Nasze profesjonalne podejście, precyzja w działaniu i pasja do projektowania wnętrz sprawią, że Twoje marzenia o idealnym domu staną się rzeczywistością. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na inwentaryzację i rozpocząć podróż ku pięknu i funkcjonalności Twoich wnętrz!

0

Zrealizowanych projektów

Pomiary Precyzyjne

Nasz doświadczony zespół przeprowadza dokładne pomiary każdego pomieszczenia, uwzględniając nawet najmniejsze detale. Dzięki temu możemy zapewnić, że nasze projekty są perfekcyjnie dopasowane do rzeczywistej przestrzeni.

Analiza Istniejących Warunków

Przywiązujemy dużą wagę do zrozumienia istniejących warunków każdego pomieszczenia, takich jak układ ścian, okien, drzwi, instalacje elektryczne i hydrauliczne. To pozwala nam wypracować rozwiązania, które będą zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Dokumentacja Fotograficzna

Dokumentujemy każdy etap naszej inwentaryzacji za pomocą wysokiej jakości fotografii, co umożliwia nam lepsze zrozumienie przestrzeni i pomaga w późniejszych etapach projektowania.

Raporty i Analizy

Na podstawie zebranych danych przygotowujemy szczegółowe raporty i analizy, które stanowią solidną podstawę dla naszych projektów. Dzięki nim możemy zaplanować każdy element projektu z precyzją i uwzględnić wszystkie istotne czynniki.

Zapraszamy do współpracy !

White Inspirations

Galeria realizacji

Poznaj

Opinie naszych klientów

Doskonała
Na podstawie 51 opinii
Tetiana Shchurovska
Tetiana Shchurovska
2024-02-03
Bardzo się cieszę ze współpracy z firmą White Inspirations! Miałam kilka okazji do korzystania z usług tej firmy i „pełny profesjonalizm”, to jest za mało żeby opisać jakość usług i podejście do klienta. Dziękujemy bardzo Pani Edycie i Panu Rafałowi za fachowe rady 🙂
Łukasz Tenerowicz
Łukasz Tenerowicz
2024-01-13
Bardzo polecamy usługi firmy White Inspirations. Pomogli nam na każdym etapie wykańczania mieszkania na osiedlu Mieszkaj w Mieście, począwszy od odbioru mieszkania od dewelopera, poprzez jego dokładny projekt aż do jego kompleksowego wykończenia pod klucz. Odbiór przeprowadzony był bardzo fachowo, mieszkanie zostało dokładnie pomierzone, posprawdzane i obstukane. Zostałem poinformowany o wszelkich niedoskonałościach. Widać było, że wiedzieli na co zwracać uwagę. Faza projektu wymagała od Projektantki wiele cierpliwości, ale finalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z powstałego rezultatu. Zwróciła uwagę na wiele szczegółów, o których sami byśmy nie pomyśleli, nawet materiały mamy ze sklepów o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, że są takie w Krakowie. Wykończenie według projektu przeszło nasze oczekiwania, nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości i solidności wykonania. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach prac. Otrzymaliśmy też fachową pomoc w momencie, gdy z powodu awarii zalał nas sąsiad. Bardzo polecamy współpracę z firmą White Inspirations.
Maciej S
Maciej S
2023-12-14
Bez pomocy firmy przy odbiorze mieszkania nie wychwycilibyśmy dużej ilości usterek. Zdecydowanie polecam!
Piotr Wodecki
Piotr Wodecki
2023-11-30
Firma white inspirations zajęła się odbiorem technicznym mojego mieszkania. Serdecznie polecam, usługa wykonana bardzo skrupulatnie. Pełen profesjonalizm, punktualność i dobry kontakt.
Marek Czarnecki
Marek Czarnecki
2023-11-07
Bardzo profesjonalnie pomogli w odbiorze technik mieszkania. Polecam!
Mateusz Studnicki
Mateusz Studnicki
2023-10-14
Firma White Inspirations przeprowadziła u nas odbiór mieszkania od dewelopera w sposób bardzo skrupulatny i zwróciła uwagę na detale, na które sam z pewnością nie zwróciłbym uwagi. Postanowiliśmy więc skorzystać z dalszych usług czyli zaprojektowania mieszkania oraz wykonania zgodnego z projektem. Z każdego zadania wywiązali się bardzo dobrze. Ze współpracy na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt spełnił nasze oczekiwania, a jakość jego realizacji jest na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i terminowość działań, a do tego bardzo dobry kontakt i cierpliwość do ciągle zadawanych pytań i wątpliwości. Polecam współpracę.
Natasza D
Natasza D
2023-09-12
Profesjonalny serwis, odbiór lokalu-wyłapane najdrobniejsze usterki, informacje dodatkowe dla użytkowników o odchyleniach nie odbiegających od norm budowlanych, dobry kontakt, punktualność, szczegółowe oznaczenia ubytków i niedoróbek. Ekipa wyposażona w profesjonalny sprzęt. Serdecznie polecam.
Artur P
Artur P
2023-08-30
Polecam White Inspirations. Odbiór wykonany profesjonalnie, wyłapane najdrobniejsze usterki. Bardzo dokładni sam nie zauważyłbym nawet połowy drobnych usterek. Bardzo sympatyczna, profesjonalna ekipa oraz przystępna cena. Pozdrawiam
Joanna Mruczek
Joanna Mruczek
2023-08-21
Polecam z całego serca. Ludzie z pasją, którzy kochają to co robią. Dbają o każdy szczegół, naprawdę decydując się na White Inspirations będzie to najlepsza decyzja

Powiedz jak możemy Ci pomóc