Projektowanie wnętrz Kraków

Masz własny projekt ?

Jeżeli masz już projekt i potrzebujesz zmian. Zapraszamy do kontaktu

Projektowanie wnętrz

W pracowni White Inspirations wierzymy, że każde wnętrze ma potencjał do przemiany w oazę harmonii i elegancji.

Nasza pasja do projektowania wnętrz przenosi się na każdy projekt, który podejmujemy.

Dlaczego White Inspirations ?

Zaufaj nam, aby przekształcić Twoje pomieszczenia w przestrzeń, której nie tylko będziesz dumny, ale także której będziesz chciał się pochwalić. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam w pełni zrozumieć i zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć podróż ku pięknym i funkcjonalnym wnętrzom!

0

Zrealizowanych projektów

Konsultacje Projektowe

Rozpoczynamy każdy projekt od dogłębnej konsultacji z naszymi klientami. Poznajemy Wasze preferencje, potrzeby i styl życia, aby zaprojektować wnętrze, które będzie idealnie odzwierciedlać Waszą osobowość.

Projektowanie Indywidualnych Koncepcji

Nasz zespół projektowy tworzy spersonalizowane koncepcje, uwzględniając Wasze wymagania estetyczne i funkcjonalne. Od nowoczesnych loftów po klasyczne rezydencje, jesteśmy gotowi spełnić każde marzenie o idealnym wnętrzu.

Wybór Materiałów i Wykończeń

Pomagamy w doborze wysokiej jakości materiałów i wykończeń, które nadadzą Waszemu wnętrzu charakteru i wyrafinowanego stylu.

Nadzór nad Realizacją

Nasz zespół zapewnia kompleksowy nadzór nad realizacją projektu, dbając o to, aby każdy detal został wykonany zgodnie z założeniami.

Zapraszamy do współpracy !

White Inspirations

Galeria realizacji

Poznaj

Opinie naszych klientów

Doskonała
Na podstawie 51 opinii
Tetiana Shchurovska
Tetiana Shchurovska
2024-02-03
Bardzo się cieszę ze współpracy z firmą White Inspirations! Miałam kilka okazji do korzystania z usług tej firmy i „pełny profesjonalizm”, to jest za mało żeby opisać jakość usług i podejście do klienta. Dziękujemy bardzo Pani Edycie i Panu Rafałowi za fachowe rady 🙂
Łukasz Tenerowicz
Łukasz Tenerowicz
2024-01-13
Bardzo polecamy usługi firmy White Inspirations. Pomogli nam na każdym etapie wykańczania mieszkania na osiedlu Mieszkaj w Mieście, począwszy od odbioru mieszkania od dewelopera, poprzez jego dokładny projekt aż do jego kompleksowego wykończenia pod klucz. Odbiór przeprowadzony był bardzo fachowo, mieszkanie zostało dokładnie pomierzone, posprawdzane i obstukane. Zostałem poinformowany o wszelkich niedoskonałościach. Widać było, że wiedzieli na co zwracać uwagę. Faza projektu wymagała od Projektantki wiele cierpliwości, ale finalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z powstałego rezultatu. Zwróciła uwagę na wiele szczegółów, o których sami byśmy nie pomyśleli, nawet materiały mamy ze sklepów o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, że są takie w Krakowie. Wykończenie według projektu przeszło nasze oczekiwania, nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości i solidności wykonania. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach prac. Otrzymaliśmy też fachową pomoc w momencie, gdy z powodu awarii zalał nas sąsiad. Bardzo polecamy współpracę z firmą White Inspirations.
Maciej S
Maciej S
2023-12-14
Bez pomocy firmy przy odbiorze mieszkania nie wychwycilibyśmy dużej ilości usterek. Zdecydowanie polecam!
Piotr Wodecki
Piotr Wodecki
2023-11-30
Firma white inspirations zajęła się odbiorem technicznym mojego mieszkania. Serdecznie polecam, usługa wykonana bardzo skrupulatnie. Pełen profesjonalizm, punktualność i dobry kontakt.
Marek Czarnecki
Marek Czarnecki
2023-11-07
Bardzo profesjonalnie pomogli w odbiorze technik mieszkania. Polecam!
Mateusz Studnicki
Mateusz Studnicki
2023-10-14
Firma White Inspirations przeprowadziła u nas odbiór mieszkania od dewelopera w sposób bardzo skrupulatny i zwróciła uwagę na detale, na które sam z pewnością nie zwróciłbym uwagi. Postanowiliśmy więc skorzystać z dalszych usług czyli zaprojektowania mieszkania oraz wykonania zgodnego z projektem. Z każdego zadania wywiązali się bardzo dobrze. Ze współpracy na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt spełnił nasze oczekiwania, a jakość jego realizacji jest na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i terminowość działań, a do tego bardzo dobry kontakt i cierpliwość do ciągle zadawanych pytań i wątpliwości. Polecam współpracę.
Natasza D
Natasza D
2023-09-12
Profesjonalny serwis, odbiór lokalu-wyłapane najdrobniejsze usterki, informacje dodatkowe dla użytkowników o odchyleniach nie odbiegających od norm budowlanych, dobry kontakt, punktualność, szczegółowe oznaczenia ubytków i niedoróbek. Ekipa wyposażona w profesjonalny sprzęt. Serdecznie polecam.
Artur P
Artur P
2023-08-30
Polecam White Inspirations. Odbiór wykonany profesjonalnie, wyłapane najdrobniejsze usterki. Bardzo dokładni sam nie zauważyłbym nawet połowy drobnych usterek. Bardzo sympatyczna, profesjonalna ekipa oraz przystępna cena. Pozdrawiam
Joanna Mruczek
Joanna Mruczek
2023-08-21
Polecam z całego serca. Ludzie z pasją, którzy kochają to co robią. Dbają o każdy szczegół, naprawdę decydując się na White Inspirations będzie to najlepsza decyzja

Powiedz jak możemy Ci pomóc